خدمات

با توجه به چشم انداز و رسالت تجارت ماندگار که رسیدن به ارائه بهترین خدمات برای رسیدن به جلب رضایت و ایجاد شعف در مشتری است، این شرکت در بخش های مختلف و با در نظر گرفتن نیاز مشتری خدماتی متفاوت را ارائه می دهد. 

فروش

واحد فروش سعی دارد تا با ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان، از یک سو نیازهای آنان را برآورده کند و از سوی دیگر آگاهی و آشنایی مشتریان را نسبت به محصولات بازار ارتقا دهد.

گارانتی

گارانتی ماندگار به منظور تکمیل زنجیره ارتباط با مشتری و جلب اعتماد و اطمینان مشتری در استفاده از محصولات، راه‌اندازی شده و به ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات پرداخته است.

نمایندگی

شرکت تجارت ماندگار به عنوان یک سوپرمارکت دیجیتال با بیش از 480 همکار فروش در سراسر ایران، وظیفه تامین تمامی نیازهای سخت‌افزاری مشتریان در کل گستره جغرافیایی کشور را برعهده دارد.

ارتباط با مشتری

واحد ارتباط با مشتری سعی دارد تا با تشکیل کانال های مختلف ارتباطی، ارتباط و تعامل موثر و همیشگی با مشتریان و نمایندگان خود داشته باشیم و در نهایت بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب نماییم.

مشاوره

شرکت تعالی تجارت ماندگار با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف ICT همواره در حال ارائه خدمات مشاوره فنی به مشتریان خود است.