استفاده از NAS‌های کیونپ برای اتوماسیون خانگی

از آنجا که تکنولوژی اتوماسیون منازل راحتی و لوکسی را برای منازل به همراه آورده است،کمپانی کیونپ با راهکاری مناسب، در عین سادگی، عملکردی مناسب برای سینما خانگی در منازل و ذخیره‌ساز مولتی مدیاها در خانه‌های هوشمند شما به ارمغان آورده است. کیونپ، ذخیره‌ساز تحت شبکه خود را همه جا برای شما قابل دسترس می‌کند.

 

 

 


متمرکزسازی مولتی مدیاها بر روی ذخیره‌ساز


NAS کیونپ به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند خاطرات محبوب شما را ذخیره و محافظت کند. از عکس تا ویدیوهای خانوادگی، کیونپ به عنوان یک ذخیره‌ساز متمرکز ایده‌آل برای تمامی اعضای خانواده به منظور مشاهده و ذخیره کردن لحظات و خاطرات فراموش نشدنی شما خواهد بود.NAS  ویژگی‌های زیاد و متفاوتی بر روی مولتی مدیاها دارد به گونه‌ای که به عنوان هاب خانگی برای ذخیره‌سازی اطلاعات و در دسترس بودن آنها بر روی دستگاه‌های دیگر در خانه و یا خارج ازآن شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما به راحتی می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌های خود را بر روی تمامی وسایل تحت شبکه خانگی مشاهده کنید و از مشاهده ویدیو دیجیتال بر روی موبایل لذت برده و با دیگر اعضای خانواده به اشتراک بگذارید.


یک ریموت برای منزل و کیونپ شما

آیا از چندین دستگاه کنترل از راه دور بر روی میز و یا سیم‌های نامرتب چندین وسیله خسته شده‌اید؟ کیونپ زندگی شما را راحت تر خواهد کرد! با تجمیع همه وسایل، شما تجربه فوق العاده‌ای از سینما خانگی خود و NAS کیونپ با استفاده از تنها یک کنترل از راه دورخواهید داشت.
باز پخش کننده HD
تجربه به وجود آوردن یک سینما سرگرم کننده در خانه با استفاده از NAS‌های کیونپ به سادگی امکان پذیر است. اضافه کردن پورت HDMI بر روی سری جدید ذخیره‌سازهای NAS آن را تبدیل به پخش کننده مولتی مدیا می‌کند. با نصب اپلیکیشن رایگان "HD Station" و اتصال ذخیره‌ساز از طریق پورت HDMI به تلویزیون HD، می‌توان از ویدیوها، موزیک و تصاویر انتخاب شده بر روی ذخیره‌ساز لذت برد. همچنین می‌توان از طریق مرورگر گشت و گذار کرد و یا از طریق موبایل یا تبلت دسترسی به همه اطلاعات ذخیره‌ساز را داشت.