استفاده از NAS‌های کیونپ جهت مجازی سازی

دسترسی راحت و منسجم اطلاعات یک سازمان برای صاحبان کار که معمولا در حال سفر هستند امری ضروری است.Turbo NAS کیونپ در این شرایط سرویس‌های متفاوتی برای File Sharing و دسترسی اطلاعات از طریق وب، FTP وWebDAV  و DDNS فراهم می‌کند. کاربر به راحتی به اطلاعات بر روی NAS از طریق اینترنت بدون نگرانی برای از دست دادن اطلاعات محرمانه، دسترسی خواهد داشت.

 

 

 


فواید:


دسترسی امن اطلاعات از طریقWeb
با استفاده از اینترفیسWeb File Manager  امکان دسترسی به اطلاعات از طریق وب امکان پذیرد خواهد شد. برای انتقال مولتی مدیا مانند موزیک، ویدیو و عکس می‌توان برنامه Web-Based Multimedia Station را نصب کرد.


دسترسی 24 ساعته با بالاترین امنیت
به دلیل طراحی کیونپ بر مبنای تکنولوژی Green و مصرف حداقل برق، به صورت 24 ساعته می‌تواند کار کند. انتقال اطلاعات از طریق HTTPS و FTP با رمزگذاری SSL/TLS در بستر اینترنت انجام می‌شود.


پشتیبانی از DDNS
برای دسترسی به NAS در فضای اینترنت به جای به خاطر سپردن آدرس IP مانند 202.193.126.4 خصوصاIP  آدرس دینامیک، با رجیستر کردن Domain Name بر روی DDNS می‌توان دسترسی راحت بر روی اینترنت داشت.


اشتراک گذاری Network Drive
با استفاده از سرویس WebDAV که بر روی NAS وجود دارد می‌توان دسترسی به اطلاعات سایر سرورها در شبکه داخلی و یا خارج از شبکه داشت. سرویس WebDAV را می‌توان بر روی ویندوز، لینوکس و سیستم عامل‌های مک نصب کرد.